Пожалуста!!!!!Умоляю помогите решить самостоятельную!!!!!!Очень надо!!!Чому дорівнюєsin (180-a)якщо

sina = 1/4cos(180-a)якщо cos=-0,1tg(180-a)якщо tg=8знайти значення виразу3 sin0+cos1805 sin90-7cos07 tg135знайдіть cosa якщо sina=1/4, 0<a<90доведіть тотожність 1-sin квадрат альфа- cos квадрат альфа=0

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Лев.

                                          Решение:
sin (180-a)якщо sina = 1/4
sin (180-a)=sin a=1/4
cos(180-a)якщо cos=-0,1
cos(180-a)=-cosa=0.1
tg(180-a)якщо tg=8
tg(180-a)=-tga=-8
3 sin0+cos180=3*0-1=-1
5 sin90-7cos0=5*1-7*1=5-7=-2
7 tg135=7*-tg45=7*-1=-7
знайдіть cosa якщо sina=1/4, 0<a<90
cos^2a+sin^2a=1
cos^2a=1-1/16
cosa=корень 15/16