Середня лінія трапеції дорівнює 7 см. Чому дорівнюють основи трапеції, якщо одна з них на 2 см

менша від другої. У відповідь запишіть суму двох основ. СРОЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Бобылев Николай.

Ответ:

14

Объяснение:

Нехай менша основа х см, тоді більша х+2 см.

Середня лінія трапеції дорівнює напівсумі основ.

(х+х+2):2=7

2х+2=14

2х=12

х=6

Менша основа 6 см, більша 2+6=8 см.

6+8=14