Один із суміжних кутів на 52 градуси більший за другий знайдіть ці кути​


Ответы на вопрос

Отвечает Демченко Дина.

Ответ:

Нехай один один з кутів буде х, тоді більший буде х+52. Тоді ми отримаємо:

х*х+52 = 180 (сума суміжних кутів)

2х + 52= 180

2х= 180-52= 128

х= 128 : 2

х= 64 - це перший кут

х + 52 = 64 + 52 = 116 - другий кут

Отвечает Ильясова Алёна.

Відповідь:

90+52,90-52

Пояснення:

Сумма смежных углов равна 180, а значит просто одно отнимаем и отнятое прибавляем ко второму