Переріз кулі площиною має площу 81п см². Знайдіть відстань від центра кулi до площини перерізу,

якщо радіус кулi до рівнює 15 см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Зінчук Саша.

Ответ:

12см

Объяснение:

Sсеч=О1В²*π; где О1В=r радиус сечения.

О1В=√(Sсеч/π)=√(81π/π)=9см.

∆ОО1В- прямоугольный треугольник

По теореме Пифагора

ОО1=√(ОВ²-О1В²)=√(15²-9²)=√(225-81)=

=√144=12см.