Обчислити відносну молекулярну масу речовини таких елементів: Fe 2O3 - Na2O, K 2S , MgCl2 , Al Br3

, Na2O, K 2S, MgCl2, Al Br3.​

Ответы на вопрос

Отвечает Басиева Эвелина.

Ответ:

Mr[Fe2O3] = Ar[Fe] * 2 + Ar[O] * 3 = 55.845 * 2 + 15.9994 * 3 = 159.6882 = 160

Mr[Na2O] = Ar[Na] * 2 + Ar[O] = 22.98976928 * 2 + 15.9994 = 61.97893856 = 62

Mr[K2S] = Ar[K] * 2 + Ar[S] = 39.0983 * 2 + 32.065 = 110.2616 = 111

Mr[MgCl2] = Ar[Cl] * 2 + Ar[Mg] = 35.453 * 2 + 24.305 = 95.211 = 96

Mr[AlBr3] = Ar[Al] + Ar[Br] * 3 = 26.9815386 + 79.904 * 3 = 266.6935386 = 267

Объяснение: