Помогите пожалуйста Знайдіть сторони рівнобедреного трикутника, якщо його периметр дорівнює 63

см, а бічна сторона на 6 см більша за основу

Ответы на вопрос

Отвечает Глазко Карина.

Ответ:

17 см    23 см    23 см

Объяснение:

Нехай основа х см, тоді бічна сторона х+6 см. За умовою маємо

х+6+х+6+х=63

3х=51

х=17

Основа 17 см, бічні сторони по 17+6=23 см

Отвечает Арутюнян Ангелина.

Ответ:

8см

Объяснение:

64 ÷ 8 =8