Визначте гострі кути прямокутного трикутника, якщо:один із його зовнішніх кутів дорівнює 125гр. в)

один із них втричі менший від іншого; г) їхня різниця дорівнює 30гр

Ответы на вопрос

Отвечает Шандренко Денис.

Ответ:

18;72

Объяснение:

в прямокутному трикутнику один з кутів 90; сума гострих кутів дорівнює 90

перший кут x, другий 4x, складаємо рівняння.

x+4x=90

5x=90

x=90/5

x=18 перший кут.

18*4=72 другий кут.