З точки К до площини проведено перпендикуляр довжиною 20 см. Знайти довжину похилої, якщо довжина

її проекції 15 см

Ответы на вопрос

Отвечает Потёмкин Тёма.

Ответ:     25 см .

Объяснение:

КВ⊥α  ,  КА - похила ;  АВ - проєкція похилої КА ; АВ = 15 см . КА - ?

ΔАВК - прямокутний ; за теоремою Піфагора  КА = √( АВ² + КВ² ) =

= √ ( 15² + 20² ) = √ ( 225 + 400 ) = √625 = 25 ( см ) ;   КА = 25 см .