у трикутнику всі кути рівні. Сума довжин двох його сторін дорівнює 18 см. Знайдіть периметр цього

трикутника.Помогите бистрей пожалуйста​

Ответы на вопрос

Отвечает Герасимчук Андрей.

Ответ:

27 см.

Объяснение:

Якщо у трикутнику всі  кути рівні, то він рівносторонній.

18:2=9 (см) кожна сторона

Р=9*3=27 см.