Точка C належить відрізку AB. Через точку A проведено площину, через точки B і C проведено

паралельні прямі, які перетинають дану площину відповідно в точках B1 і C1.Обчисли довжину відрізка CC1, якщо AC:BC=3:2 і BB1=9.

Ответы на вопрос

Отвечает Рылова Аня.

СС1 параллена ВВ1, треуг АВВ1 и треуг.АСС1 подобны

АС:ВС=3:2 АВ=АС+ВС=3+2=5 частей

АВ/АС=5/3 к=5/3

ВВ1/СС1=5/3

СС1=3ВВ1/5=18/5=3.6