Площа повної поверхні куба дорівнює 3 см² квадратних. Знайдіть довжєину діагоналі грані куба.

Будь ласка з зображенням

Ответы на вопрос

Отвечает Шагина Арина.
Ответ: A) 1см.

Объяснение: Площа однієї грані куба дорівнює S = 3 / 6 = 0,5 см².

Ребро куба дорівнює a = √ S = √ 0,5 см.

Тоді діагональ грані становить d = a * √ 2 = √ 0,5 * √ 2 = 1 см.