В основі прямого паралелепіпеда лежить ромб зі стороною 10 см і гострим кутом 30° Висота

паралелепіпеда - 5 см. Знайдіть площу бічної поверхні паралелепіпеда. ​ очень срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Юшко Денис.
Sбок=Pосн•l=4•10•5=200, у ромба стороны равны
Sосн=a•a•sin30=10^2•1/2=100•1/2=50
S полная=2•Sосн + Sбок=100+200=300
Ответ: 300