Радіус кола, вписаного в трапецію, дорівнює 8 см. Бічні сторони дорівнюють 22 см і 28 см, а основи

відносяться як 2:3. Знайдіть площу трапеції. СРОЧНО ​

Ответы на вопрос

Отвечает Ушакова Лилия.
Відповідь:
400см²

Розв'язання:
h=2r=2*8=16см.
Якщо коло вписано в трапецію, то сума основ дорівнює сумі бічних сторін.
22+28=50см сума основ (a+b=50).
Середня лінія трапеції дорівнює половині суми основ.
m=(a+b)/2=50/2=25см.
S=m*h=25*16=400см²