Знайдіть діаметр кола, якщо його радіус становить 5 см.510111225​


Ответы на вопрос

Отвечает Смолькина Алиночка.
5*2=10 см, 10*2=20 см, 11*2=22см, 12*2=24 см, 25*2=50 см.