Катети прямокутного трикутника дорівнюють 12см і 5см. Знайдіть довжину гіпотенузи.​


Ответы на вопрос

Отвечает Mosiychuk Ivan.

c ^{2}  = 12 ^{2}  + 5 ^{2}  = 144 + 25 =  \sqrt{169}  = 13