СРОЧНО!!! Периметр рівнобедреного трикутника дорівнює 17дм а його основа дорівнює 7 дм Знайти бічну

сторону трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Суворова Даша.

Ответ:

5 дм.

Объяснение:

а+в+с=17 дм

а=в

с=7 дм

а=в=(17-7):2=5 дм