знайти градусні міри кутів паралелограма якщо його площа 40√3см квадратні довжини сторін 8 см і 10

см

Ответы на вопрос

Отвечает Янченко Кирилл.

Ответ:

60°

Объяснение:

S=l1*l2sinA

l1  и l2 длины сторон параллелограмма

40√3=8*10*sinA

sinA=40√3/80

sinA=√3/2

A=60°