1. Діагоналі чотирикутника ABKM перетинаються. Чи обов'язково цей чотирикутник паралелограм? 2.

Один з кутів паралелограма дорівнює 35°. Знайти градусні міри інших кутів.3. Периметр паралелограма дорівнює 26м, а одна з його сторін 5м. Знайти довжини інших сторін.​

Ответы на вопрос

Отвечает Пастушенок Татьяна.

Відповідь:

Пояснення:

1. Діагоналі у всіх опуклих чотирикутників перетинаються, у трапеції, наприклад. Тому відповідь : ні

2 у паралелограма протилежні кути однакові і сума сусідніх=180°

180-35°=145°

35°, 145°, 35°, 145°

3 протилежні сторони паралелограма рівні

5+х=26÷2

х=13-5

х=8м