Два кола дотикаються зовнішнім чином. Відстань між центрами кіл 18см, а радіус одного з них на 4см,

більший за радіус другого. Знайдіть радіуси кіл. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Баранов Алексей.
Ответ:11 см,7 см

Объяснение:Дано : d = 18 см
Знайти : R1,R2
Нехай R1 = x,R2 = x - 4
x + x - 4 = 18
2x = 22
x = 11см
R1 = 11см
R2 = 11 - 4 = 7 см
Відповідь : R1 =11см,R2 = 7 см