Периметр рівнобедриного трикутника дорівнює 49 см. Знайти бічну сторону трикутника, якщо основа

дорівнює 11 см. СПОЧНО!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Кулешов Илья.

Ответ:

19 см

Объяснение:

Нехай бічні сторони по х см, тоді

х+х+11=49;   2х=38;  х=19

Отвечает Абаева Ангелина.

Ответ:

19

Объяснение:

49-11=38(см(

38:2=19(см)