Площа прямокутника дорівнює 54см² знайдіть його сторони, якщо вони відносяться як 2:3 СРОЧНО

ПОЖАЛУЙСТА ДАЮ 20 БАЛЛОВ ​

Ответы на вопрос

Отвечает Паламарчук Катя.

S ABCD= AB*BC

Так,як сторони відносяться як 2х:3х, то

2х*3х=6х^2

6х^2=54

х^2=9

х=+-3

Так як, сторона не може набувати від'ємного значення, то х=3

AB = CD = 2*3=6 см

BC=AD=3*3= 9 см