Два кола мають зовнішній дотик, а відстань між їх центрами дорівнює 24 см. Знайдіть радіуси цих

кіл, якщо вони відносяться як 3 : 5. Виберіть одну відповідь: 9 см і 15 см 8 см і 16 см 6 см і 10 см 9 см і 10 см

Ответы на вопрос

Отвечает Пескарь Александра.

Ответ:

9 см и 15 см

Объяснение:

3х+5х=24

8х=24

х=3

r=3*3=9 см

R=5*3=15 см

Отвечает Кайратова Динара.

3:15 вот ответ теперь вот