1. На прямій позначенi три точки. При цьому утворилися три від- різки, два з яких дорівнюють 3 см і

4 см. Чому може дорів- нювати третій вiдрiзок? ТТ твердження: ​

Ответы на вопрос

Отвечает Сумарук Вікторія.

Ответ:

7см - третий отрезок

1 см  - третий отрезок

Пошаговоє обясненьє:

АВ = 4см - первый отрезок

ВС = 3см - второй отрезок

АС = АВ + ВС = 4 + 3 = 7см - третий отрезок


АС = 4см - первый отрезок

АВ = 3см - второй отрезок

ВС = АС - АВ = 4- 3= 1см  - третий отрезок

Объяснение:ЗДЄСЬ ДВА ВАРІАНТИ ВІДПОВІДЕЙ!

❤️❤️