Знайдіть кути трикутника, якщо їх градусні міри відносяться як 5:7:8


Ответы на вопрос

Отвечает Бирюкова Виктория.

Ответ:

Объяснение:

5 Х +7 Х +8 Х = 180

20 Х = 180

Х = 9

первый угол 5*9 = 45

второй 7*9 = 63

третий 8*9 = 72

проверим 45 +63+72 = 180