Розв'язати задачу: Маша з пандою разом зліпили 248 вареників. Причому маша зліпила у 3 рази більше,

ніж Панда. Скільки вареників зліпила Маша?

Ответы на вопрос

Отвечает Малина София.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай панда - х вареників, тоді Маша - 3х

х + 3х = 248

4х = 248

х = 248 : 4

х = 62 вареники зліпила панда

3х = 3 * 62 = 186 вареників зліпила Маша