Одна зі сторін паралелограма дорівнює 6 см а висота проведена до неї 4см Знайдіть другу сторону

паралелограма якщо висота,проведена до неї дорівнює 3см​ варіант відповіді9568срочно будь-ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Усенгалиева Дина.

Объяснение:

a=6 cм

h=4 cм

h1=3 cм

Найти : b

S=a×h

S=6×4=24 cм²

S=b×h1

24=b×3

b=24:3=8 cм

Ответ : b=8 cм