У рівнобедреному трикутнику АВС кут АLС дорівнює 126°, де L – інцентр трикутника АВС. Знайдіть кути

трикутника АВС. Скільки розв’язків має задача?

Ответы на вопрос

Отвечает Мартынова Лена.

Объяснение:

инцентр -это точка пересечения биссектрис.

тр- к АLC- равнобедренный

<LAC=<LCA=(180-ALC):2=(180-126):2=

=27°

<ВАС=2×<LAC=2×27=54°

<ВСА=<ВАС=54 °

<АВС=180-2×<ВАС=180-2×54=72°

ответ: 54°;54°;72°