Діаметр круга дорівнює 16 см. Чи можна з нього вирізати квадрат зі стороною 12 см?


Ответы на вопрос

Отвечает Бруяко Аня.

Діаметр круга d - діагональ вписаного квадрата зі стороною а, тоді

d = a \sqrt{2}  = 16 \\ a =  \frac{16}{ \sqrt{2} }  < 12

Отже, не можна вирізати квадрат зі стороною 12 см з круга діаметром 16 см.