6. Кола, радіуси яких 9 см і 4 см, мають внутрішній дотик. Знайдіть відстань між їх центрами. Б) 4

см; A) 2 см; B) 5 см; Г) 8 см. 7 Ту​

Ответы на вопрос

Отвечает Шурыгина Анна.

Ответ:

5см

Объяснение:

ОО1=R-r, при внутрішньому дотику

ОО1=9-4=5см