Різниця двох суміжних кутів дорівнює 70⁰. Чому дорівнює більший кут? срочно


Ответы на вопрос

Отвечает Яцук Макс.

Ответ:

125°

Объяснение:

х° - більший кут.

у°- менший кут.

Сума суміжних кутів х+у=180°

Система рівнянь:

{х+у=180

{х-у=70

________

2х=250

х=250/2

х=125° більший кут