Периметр чотирикутника дорівнює 76 см, а його сторонн вiдносяться як 2 : 5:4:8. Обчисліть

найбільшу сторону чотирикутника. Допоможіть будь ласка​

Ответы на вопрос

Отвечает Кутневич Денис.

Ответ:

Объяснение:

2 ( 2 х +5 х +4 х+8 х) = 76

19 х = 38

х = 2

первая 2*2 = 4 см

вторая 5*2 = 10 см

треться 4*2 = 8 см

четвертая 8*2 = 16 см