Точки К і Lналежать відрізку СD, довжина якого дорівнює 40 см. Знайдіть довжину відрізка KL, якщо

CL = 30см, DK = 17см.

Ответы на вопрос

Отвечает Кучерук Сергей.

Ответ:

КL=(30+17)-40=47-40=7 см