Промінь ОС проходить мiж сторонами кута АОВ. Знайдіть кут ВОС, якщо кут АOB дорівнює 62°, а кут АОС

на 20° менший від кута ВОС.

Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.

Відповідь: BOC=42

Пояснення: BOC=AOB-AOC

BOC=62-20=42