Промінь ОА проходить між сторонами кута ВОС, що дорівнює 80°. Знайдіть кути АОС і АОВ, якщо:

1)кут АОС на 30°більший за кут АОВ;2)градусні міри кутів АОС і АОВ відносяться як 1:3ПОМОГИТЕ СРОЧНО!!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Жигалов Денис.

Нехай ∠АОС=х°, тоді ∠АОВ=х-30°.

х+х-30=80

2х=110

х=55

∠АОС=55°,  ∠АОВ=55-30=25°

55°  25°