Допоможіть будь ласка срочно це рівняння кіл і прямих1) у=5х-22) у=-3х+13) (х-3)²+у²=254)

(х+1)²+(у-2)²=17треба дібрати точки, рівнянням кіл і прямих (які їм належать)А (-1;4)Б (4;-1)В (6;4)Г (1;3)Д (3;1)і чому саме ці рівняння підходять до такої -такої точки, будь ласка допоможіть! Треба з поясненням а я не розумію як це пояснити і взагалі зробити( (і якщо вам не важко, в мене є ще завдання які я не можу зробити буду дуже вдячна за допомогу гарного дня!) ​

Ответы на вопрос

Отвечает Налимов Данил.

Надо подставить координаты переменных в уравнение.

1) у=5х-2                           Г (1;3)

2) у=-3х+1                         А (-1;4)

3) (х-3)²+у²=25                 В (6;4)

4) (х+1)²+(у-2)²=17             Д (3;1)

Отвечает Олина Инга.

Объяснение:

Точка А(-1;4) x=-1; y=4

Підставимо значення х та у, в кожне рівняння і права частина має рівнятися лівій.

1) у=5х-2

4=5(-1)-2

4=-5-2

4≠-7 точка А(-1;4) не належить рівнянню у=5х-2

2) у=-3х+1

4=-3*(-1)+1

4=3+1

4=4, так точка А(-1;4) належить рівнянню у=-3х+1

3) (х-3)²+у²=25

(-1-3)²+4=25

(-4)²+4=25

16+4=25

20≠25, ні точка А(-1;4) не належить рівнянню (х-3)²+у=25

4) (х+1)²+(у-2)²=17

(-1+1)²+(4-2)²=17

2²=17

4≠17, точка А(-1;4) не належить рівнянню (х+1)+(у-2)²=17

Наступна точка Б(4;-1) х=4; у=-1

1) у=5х-2

-1=5*4-2

-1=20-2

-1≠18, точка Б(4;-1) не належить рівнянню у=5х-2

2) у=-3х+1

-1=-3*4+1

-1=-12+1

-1≠-11, точка Б(4;-1) не належить рівнянню у=-3х+1

3) (х-3)²+у²=25

(4-3)²+(-1)²=25

1+1≠25, точка Б(4;-1) не належить рівнянню (х-3)²+у²=25

4) (х+1)²+(у-2)²=17

(4+1)²+(-1-2)²=17

5²+(-3)²=17

25+9=17

34≠17, точка Б(4;-1) не належить рівнянню (х+1)²+(у-2)²=17

Точка В(6;4) х=6; у=4

1) у=5х-2

4=5*6-2

4=30-2

4≠28, точка В(6;4) не належить рівнянню у=5х-2

2) у=-3х+1

4=-3*6+1

4=-18+1

4≠17, точка В(6;4) не належить рівнянню у=-3х+1

3) (х-3)²+у²=25

(6-3)²+4²=25

3²+16=25

9+16=25

25=25, точка В(6;4) належить рівнянню (х-3)²+у²=25

4) (х+1)²+(у-2)²=17

(6+1)²+(4-2)²=17

7²+2²=17

49+2=17

51≠17, точка В(6;4) не належить рівнянню

(х+1)²+(у-2)²=17

Точка Г(1;3) х=1; у=3

1) у=5х-2

3=5*1-2

3=5-2

3=3, точка Г(1;3) належить рівнянню у=5х-2

2) у=-3х+1

3=-3*1+1

3=-3+1

3≠-2, точка Г(1;3) не належить рівнянню у=-3х+1

3) (х-3)²+у²=25

(1-3)²+3²=25

(-2)²+9=25

4+9=25

13≠25, точка Г(1;3) не належить рівнянню (х-3)²+у²=25

4) (х+1)²+(у-2)²=17

(1+1)²+(3-2)²=17

2²+1²=1

4+1=17

5≠17, точка Г(1;3) не належить рівнянню

(х+1)²+(у-2)²=17