Яка координата точки перетину прямої 5х-3у=20 з осями координат .Яка з точок А(3;-5) і В(3;2)

належить цій прямій

Ответы на вопрос

Отвечает Кушнир Катя.

Ответ:

Объяснение:

Яка координата точки перетину прямої 5х-3у=20

при х=0  у= -20/3 пересечение с осью Оу

при у=0  x=4 пересечение с осью Ох

----------

Точка А(3;-5) =>  5*3-3*(-5)=15+15=30 =>  не лежит на прямой

Точка В(3;2) =>  5*3-3*2=15-6=9 =>   не лежит на прямой