В чотирикутник АВСD можна вписати коло, АВ = 6 см, АD = 7 см, СD = 9 см. Знайти довжину ВС


Ответы на вопрос

Отвечает Менский Лёша.
В описаному чотирикутнику суми протилежних сторін рівні, тобто AB+CD=BC+AD. 6+9=17 (АВ+CD), х+7=17 (BC+AD), отже ВС=17-7=10 см.