Відрізок BD є бісектрисою трикутника АВС,АВ=40см,АD=30см,СD=12см.Знайдіть сторону BC.​


Ответы на вопрос

Отвечает Адамов Иван.

Ответ:

BC = 16 см

Объяснение:

BC = (AB*DC):AD = (40*12):30 = 16 см