У трикутнику АВС відомо, що <B=90°, АВ=8см, ВС=10см. Чому дорівнює tg C ?4/55/43/55/3з

поясненням​

Ответы на вопрос

Отвечает Макаров Ньургун.

4/5

Тангенс - відношення протилежного катета до прилеглого.

Катет — сторона прямокутного трикутника прилегла до прямого кута

BC-прилеглий

AB-протилежний

tg C = AB/BC

tg = 8/10= 4/5