2) Сторони трикутника дорівнюють 1 см і 3 см, а кут між ними становить 60°. Знайти третю сторону.​


Ответы на вопрос

Отвечает Михайлова Соня.

Ответ:

Применяем теорему косинусов :

  \bf c^2=a^2+b^2-2ab\cdot cos\varphi  

\bf c^2=1^2+3^2-2\cdot 1\cdot 3\cdot cos60^\circ =1+9-6\cdot \dfrac{1}{2}=10-3=7  

\bf c=\sqrt7   (см)