Будь ласка з поясненням Один із зовнішніх кутів трикутника дорівнює 120°. Знайдіть внутрішні

кути, не суміжні з ним, якщо один з них на 20° менший за другий

Ответы на вопрос

Отвечает Сейтмагамбетова Дильназ.

Знайдемо внутрішній кут до кута за умовою
180 - 120 = 60
Зовнішній кут дорівнює сумі внутрішніх кутів, не суміжних з ним
(х - другий кут, у - третій кут)
120 = x + y
За умовою один з них більше за другого на 20, тому виразимо х через у і підставимо
х = у + 20
120 = у + 20 +у
2у = 100
у = 50
Отже, третій кут дорівнює 50, тоді другий = 50 + 20 = 70
Відповідь: 70, 50.