У прямокутному трикутнику, гіпотенуза дорівнює 13 см, а один з катетів 12 см. Знайдіть периметр

трикутника​

Ответы на вопрос

Отвечает Морозов Макс.
Знайдемо другий катет за теоремою Піфагора: b^2 = c^2 - a^2; b^2 = 13^2 - 12^2 = 169 - 144 = 25; b = 5 см;
Р = a + b + c; P = 13 + 12 + 5 = 30 см;
Відповідь: 30 см.