знайти площу трикутника , дві сторони якого дорівнюють 8 см і 6 см, а кут між ними 45 градусів

!СРОЧНО!

Ответы на вопрос

Отвечает Коновалов Андрей.

Ответ:

Объяснение:

Для знаходження площі трикутника можна використати формулу:

S = 1/2 * a * b * sin(C), де a та b - довжини двох сторін трикутника, а C - міжсторонній кут між цими сторонами.

У задачі відомі дві сторони трикутника: 8 см і 6 см, і кут між ними: 45 градусів. Для знаходження площі трикутника спочатку потрібно знайти третю сторону, використовуючи теорему косинусів:

c^2 = a^2 + b^2 - 2abcos(C)

c^2 = 8^2 + 6^2 - 286cos(45)

c^2 = 64 + 36 - 96*(sqrt(2)/2)

c^2 = 100 - 48*sqrt(2)

c ≈ 4.14 см

Тепер можна знайти площу трикутника за формулою:

S = 1/2 * a * b * sin(C)

S = 1/2 * 8 * 6 * sin(45)

S ≈ 24 см²

Отже, площа заданого трикутника дорівнює близько 24 квадратних сантиметрів.

Отвечает Озеров Даниил.

Площа трикутника може бути знайдена за допомогою формули:

S = (1/2) * a * b * sin(C)

де a і b - довжини сторін трикутника, а C - кут між ними.

У нашому випадку, a = 8 см, b = 6 см, а кут між ними 45 градусів. Спочатку потрібно перетворити кут в радіани, що дорівнює:

C = 45 градусів = (45 * π) / 180 радіан ≈ 0,785 радіан.

Тоді площа трикутника буде:

S = (1/2) * 8 см * 6 см * sin(0,785 радіан) ≈ 18,86 см^2.

Отже, площа трикутника становить близько 18,86 квадратних сантиметрів.

Объяснение: