З точки А проведено дві похилі АВ та AC, що утворюють з площиною а кути 30° та 45° вiдповiдно.

Знайти АС, якщо AB=8см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Мидловец Артём.

Ответ: 13,86 см.

Объяснение:

Щоб знайти довжину змінного струму, ми можемо використовувати теорему Піфагора. Назвемо довжину змінного струму як x. Потім ми можемо скласти рівняння наступним чином:

x^2 + (AB * sin 45°)^2 = AC^2

де AB дорівнює 8 см, а sin 45° дорівнює 1.

Підставляючи значення, ми отримуємо:

x^2 + (8 * 1)^2 = AC^ 2

x ^ 2 + 64 = AC ^ 2

x ^ 2 = AC ^ 2 - 64

x = √(AC^2 - 64)

Ми знаємо, що AC = AB * sin 30°, тому ми можемо замінити це значення у наведеному вище рівнянні:

x = √(8 * 8 * 1^2 - 64)

x = √(64 - 64)

x = √0

x = 0

Оскільки довжина змінного струму не може бути 0, це рішення неприпустимо. Давайте спробуємо інший підхід.

Використовуючи тригонометрію, ми можемо обчислити змінний струм наступним чином:

AC = AB / tan 30°

Змінний струм = 8 / засмага 30°

AC = 8 / (1 / √3)

Змінний струм = 8 * √3

AC = 8 * 1.73205080757

AC = 13,8564064606 см

Таким чином, довжина змінного струму становить приблизно 13,86 см.