МОЛЮ СРОЧНО ГЕОМЕТРИЯДано точки А(-1; 2), B(2; -1), C(1; 3). Сума векторів АВ і CD дорівнює нулю.

Чому дорівнюють координати точки D?

Ответы на вопрос

Отвечает Makalich Denis.

Відповідь:

Сума векторів АВ і CD дорівнює нулю, тобто:

AB + CD = 0

Для знаходження координат точки D нам потрібно відняти вектор AB з обох сторін рівняння, отримаємо:

CD = -AB

Тобто, координати вектора CD будуть протилежними до координат вектора AB:

CD = (x₃ - x₂, y₃ - y₂) = (-2 - 2, 3 - (-1)) = (-4, 4)

Таким чином, координати точки D будуть наступними:

x₄ = x₁ + x₂ - x₃ = -1 + 2 - (-4) = 5

y₄ = y₁ + y₂ - y₃ = 2 + (-1) - 4 = -3

Отже, координати точки D будуть (5, -3).