Пожалуйста помогите !!! срочно !! пж пж Основа рівнобедреноготрикутника дорівнює 12 см,

бічнасторона - 10 см, а площа становить 48 см2. Знайдіть радіусвписаного в цей трикутник кола.​

Ответы на вопрос

Отвечает Семикина Аня.

Ответ:

r=3см

Объяснение:

р=(12+10+10)/2=32/2=16см пів-периметра.

r=S/p=48/16=3см