у трикутнику ABC два кути дорівнюють 70 градусів і 80 градусів, а в трикутнику A1B1C1 - 70 і 30. Чи

можна на підставі цих даних зробити висновок, що трикутник ABC подібний A1B1C1

Ответы на вопрос

Отвечает Смагула Роман.

Ответ:

Объяснение:

Тогда 3-ий угол АВС= 180-70-80=30  - равен второму углу А1В1С1.

Тогда ΔАВС~ΔA1B1C1 по признаку угол-угол