19. У трикутнику АВС Кут C = 90°. Знайдіть: 1) AB, якщо ВС = см, КутB = 30°;​


Ответы на вопрос

Отвечает Пичугина Дарья.

У трикутнику ABC знаходження сторони AB можливо за допомогою тригонометричних співвідношень.

Застосуємо тригонометричні співвідношення до кута B:

sin(B) = BC/AB

cos(B) = AC/AB

Так як ми знаємо значення кута B, можемо використовувати ці співвідношення, щоб знайти AB.

Застосуємо співвідношення sin(B) = BC/AB:

sin(30°) = BC/AB

1/2 = \sqrt[6]{3}/AB

AB = 2*\sqrt[6]{3}

Отже, сторона AB дорівнює 2*\sqrt[6]{3} см.