СРОЧНО!ДАЮ 30 баллов! Навколо прямокутного паралелепіпеда зі сторонами 4 см і 6 см та висотою 12

см описано кулю. Обчисліть радіус кулі.

Ответы на вопрос

Отвечает Глухова Настя.

Ответ:

R=7см

Объяснение:

а=4см

b=6см

с=12см

За теоремою Піфагора знайдемо діагональ паралелепіпеда.

d=√(a²+b²+c²)=√(4²+6²+12²)=√(16+36+144)=

=√196=14 см діагональ та діаметр кулі

R=d/2=14/2=7 см