Катети прямокутного трикутника дорівнюють 21 см і 28 см. Визнач довжину медіани, проведеної з

вершини прямого кута.​

Ответы на вопрос

Отвечает Максимова Вика.

Ответ:

35см

Объяснение:

x^2 = 21^2 + 28^2

x^2 = 441 + 784

x^2 = 1225

x = sqrt(1225) = 35